+420 602 523 113
NICOM a.s. – fotografická škola
Učte se fotit od profesionálů
 

FOTOGRAF LIDUMIL NEBO DETAILISTA?

 

 

 

 

 

 

 

 

💡 ZPRÁVA DNE PRO KAŽDÉHO FOTOGRAFA 💡

NA VAŠE PŘÁNÍ OTVÍRÁME NOVÉ FOTOKURZY

 

👇🏻 JAKÝ TYP FOTOGRAFA JSTE / CHTĚLI BYSTE BÝT?  👇🏻

📸 Fotograf uchovatel společných zážitků

Rodinné oslavy, společné chvíle s přáteli, momenty ze života dětí nebo vnoučat jsou cílovým objektem vašich fotografií. Chcete, aby snímky odrážely atmosféru okamžiku a měly jak technickou, tak obsahovou kvalitu daleko za hranicí běžné fotografie v rodinném albu.

Našli jste se? Pak doporučuje absolvovat tyto kurzy:

 
 

📸 Fotograf krajinkář

Milujete přírodu se všemi jejími skvosty a rozmanitostí. Rádi se procházíte a obdivujete linoucí se krajinu kolem vás. Hledáte způsob, jak zvěčnit váš pohled a zachytit sílu, kterou vás okolí nabíjí.

Pak věřte, že tyto kurzy vás určitě nadchnou:

 
 

📸 Fotograf detailista

Preferujete důkladné aranžmá fotografie, čistý styl, připravenost a promyšlenost detailů. Fotografování pro vás není jen o daném okamžiku, ale předchází mu promyšlený koncept a strategie snímku.

Pak se jednoznačně najdete na těchto kurzech:

 

📸 Fotograf lidumil

Krása a zároveň složitost lidského obličeje a těla vás nenechává klidným. Toužíte zachytit věrohodnost výrazu a emoce vyprávějící příběh fotografované osoby. Pokořit jednu z nejtěžších disciplín fotografa je pro vás tou pravou výzvou.

Každému s vaší vášní sednou tyto kurzy:

 
 
facebook
instagram

Toto obchodní sdělení Vám bylo zasláno, protože jste se přihlásil k jejich odběru. Na tento email prosím neodpovídejte, je rozesílán automaticky. Máte-li jakékoli dotazy, navštivte naše internetové stránky. Odesílatelem této zprávy je NICOM, a. s., www.fotonicom.cz. Sídlo firmy: Smetanova 3, 602 00 Brno, +420 602 523 113

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
Odhlásit se můžete zde, ale budete nám chybět ... ještě si to prosím rozmyslete :-)